Jumar Logo

Zábradlí na balkon a lodžii

Zábradlí na balkon, či lodžii představuje doplněk exteriéru domu. Není to ovšem pouze o estetice, na zábradlí jsou ale také kladeny vysoké nároky ohledně bezpečnosti, životnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům. Oblast balkónů a zábradlí bývá totiž jednou nejvíce narušených částí domu. Zábradlí na balkon má přesně stanovené parametry, kterými je potřeba se řídit. Dodávka nového zábradlí bývá nedílnou součástí celkové revitalizace panelového domu.


Zajistíme balkonové zábradlí pro váš dům. Uplatnění se najde všude tam, kde je zapotřebí kvalitní zábradlí. Zábradlí na balkony a lodžii dodáváme v provedení hliníkovém, nebo ocelové s povrchovou úpravou žárový zinek. Nabízená zábradlí vynikají svým vhledem a kvalitou. Balkonové zábradlí je vyrobeno nejen s ohledem na jeho bezpečnost, ale také na moderní a špičkový design. Použité materiály zaručují použití ve venkovních podmínkách bez omezení. Nabízíme také možnost barevně sladit zábradlí s fasádou domu, to vše za velmi příznivé ceny.

Zábradlí na lodžie a balkóny dodáváme v provedení

1) hliník s povrchovou úpravou, dle vzorníku práškových barev ( v podstatě možná jakkákoliv barva dle RAL)

2) ocelové s povrchovou úpravou žárový zinek (popř. s úpravou práškových barev)

Kotvení zábradlí je možno provést v provedení: do čela podlahového panelu, popř. do stran a na podlahu, tuto problematiku je vždy potřeba vyřešit v rámci statického posouzení - projektové dokumentace pro revitalizaci objektu.

V současné době, kdy je cena zábradlí obou typů téměř stejná, se používá nejčastěji zábradlí hliníkové. Má delší životnost, v případě mechanického poškození povrchu nekoroduje a oproti pozinku má jendoznačně lepší vzhled, protože na povrchu nevznikají mapy vniklé pozinkováním.

 

Ukázka hliníkového zábradlí : 


Ukázka ocelového zábradlí: