Jumar Logo

Zateplování fasád

Chcete ušetřit za energie na vytápění? Ušetřete a zároveň výhodně investujte do své budoucnosti! Zateplení fasády vám to umožní. Nezávisle na tom, zda je léto nebo zima. Zateplení fasády přinese teplotní komfort do vašeho domova. Toto řešení je ekologické, uživatelům domů kromě nemalých úspor přináší také lepší tepelnou pohodu v interiéru a celkově zdravější bydlení. Vnější zateplení ochrání dům před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz nebo slunce a zároveň dodá vašemu domu nový design. Dobře zateplená fasáda také zamezuje pronikání hluku z rušného městského prostředí. Nemovitost získá zcela nový a moderní vzhled a ihned se zvýší její tržní hodnota. Přemýšlíte-li o zateplení, potom nás neváhejte kontaktovat s konkrétním požadavkem na zateplení fasády vašeho domu. Jsme specialisté na zateplování fasád a celkovou revitalizaci panelových domů. Po realizaci sami ucítíte příjemnou změnu v tepelné pohodě i v účtech za energie. Pro zateplení používáme pouze kvalitní certifikované a v praxi odzkoušené zateplovací systémy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s maximální péčí.

Certifikace pro zateplování fasád

Zateplování fasád bytových domů provádíme vždy dle platných technických a technologických předpisů daných výrobcem zateplovacího systému (např. BAUMIT, CEMIX) a projektovou dokumentací pro realizaci stavby!

Naše společnost vlastní také certifikaci: „Osvědčení odborné způsobilosti k provádění zateplovacích systémů“, které vydává: Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p..
 

Držitelé osvědčení musí práce provádět po celou dobu realizace zakázky správným způsobem tak, aby práce prošly kontrolami, které zkušební ústav provádí namátkově !
Ohlášené i neohlášené kontrolní návštěvy auditorů přímo na stavbě, a to kdykoliv v době platnosti osvědčení, provádějí pracovníci Technického a zkušebního ústavu  nejméně dvakrát ročně!

Zde odkaz na prospekt ETIKS Baumit

 

Zde vidíte názornou ukázku provádění kontaktního zateplovacího systému:

 

1. Osazení soklového profilu2. Nanesení lepidla na izolant 
3. Nalepení izolantu4. Montáž hmoždinek 
5. Osazení rohových a připojovacích profilů6. Nanesení stěrkové hmoty 7. Vtlačení síťoviny do stěrkové vrstvy 8. Srovnání povrchu stěrkové vrstvy