Jumar Logo

Revitalizace domů a zateplování budov 

Plánujete-li modernizaci, zateplení či kompletní revitalizaci vašeho domu či bytu, s důvěrou se můžete obrátit na společnost JUMAR s.r.o.. V současné době patří mezi nejzkušenější firmy na našem stavebním trhu, kde se pohybuje již od r. 1999.

Během let jsme nasbírali zkušenosti od výstavby domů, stavebních rekonstrukcí až k dnešním komplexním revitalizacím bytových domů na klíč. Firma disponuje odbornými zaměstnanci, kteří vám zabezpečí kompletní servis, vycházející z inženýrské přípravy konkrétního projektu až po samotnou realizaci stavby.

Vyberte si z nabízených služeb a bydlete lépe a levněji. Můžete nás také oslovit pro služby jako jsou energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, projektové dokumentace pro stavební povolení a vlastní realizaci stavby, studie proveditelnosti, odborné posudky, administraci žádosti o dotace, vyřízení stavebního povolení včetně kolaudace staveb. 

Revitalizace bytových domů

Revitalizace bytových domů je komplexní souhrn prvků, které prodlužují životnost, vašeho bytového domu, zlepší ekonomiku jeho provozu, sníží náklady na vytápění až o 60 procent, zlepší jeho vzhled a v neposlední řadě zvýší komfort bydlení.

Firma JUMAR s.r.o. vám zajistí kompletní modernizaci a zateplení budov podle individuálního projektu přímo na míru vašim potřebám. V rámci revitalizace panelových domů pro vás zařídí vše od výměny vstupních dveří, oken, opravu balkónu, zasklení lodžií, přes zateplení fasád až po izolaci střechy.

Společnost dokáže na základě svých zkušeností nabídnout také kompletní rekonstrukce všech typů střešních plášťů s vysokou kvalitou provedení, zajištěnou také nejnovějšími materiály a technickými postupy, jež se dnes nabízejí.

V sortimentu naleznete nejen plastová okna, dveře, ale nabízí vám i hliníkové dveře. Produkty firma odebírá pouze od prověřených českých výrobců, díky tomu vám zajistí nejen kvalitní montáž, bezproblémový provoz, ale záruční servis. Samozřejmostí je pestrá škála dekorů a široký sortiment příslušenství k oknům a dveřím. Kvalitní okna a dveře dělají domov domovem.
  
Zhodnotíme váš objekt a provedeme jeho revitalizaci, ať jste bytové družstvo, společenství vlastníků, či soukromá osoba. Vždy se snažíme nalézt optimální řešení pro každého zákazníka a jeho dům. Za dobu své působnosti jsme již získali nespočet spokojených zákazníků.